Nevíte si rady? Volejte: +420 724 652 498
nebo využijte kontaktní formulář.
Uživatel: Nepřihlášen
uzivatel-odkazPřihlášení Nová registrace
Nákupní košík
je prázdný

O nás - o našem zboží

E-shop www.HranyABS.cz
Vám nabízí špičkový sortiment
společnosti Schilsner

Schilsner to je...

Výrobce kolekcí špičkových nábytkových hran Schilsner a Laideker

Kolekce nábytkových hran od firmy Schilsner na e-shopu HranyABS.cz

Důvěryhodný obchodní partner

Schilsner je moderní, dynamicky se rozvíjející výrobní firma, která spojuje nové trendy s tradicí.

Firemní kultura Schilsneru je zaměřená na dosahování výsledků s dodržením zásad fair play.

Nábytkové hrany

Barevnost hran Schilsner je ideálně přizpůsobená k lamino deskám předních výrobců.

Univerzální barvy nábytkových ABS hran - e-shop HranyABS.cz

Samolepící krytky k ABS hranám

Ke kompletní nabídce ABS hran Schilsner a Laideker dodáváme 100% identické samolepící krytky. Samolepící krytky lze objednat v průměru 14 mm, eventuelně 22 mm.

Kvalita

Použití inovativních řešení stejně jako neustálé rozšiřování nabídky je projevem snahy o uspokojení všech požadavků zákazníků. Firma Schilsner disponuje moderními a velmi přesnými výrobními linkami, které umožňují výrazně zkrátit čas potřebný pro vyřízení objednávek.
Výrobní proces podléhá přísné kontrole na každém stupni výroby hrany.

Záruka

Schilsner ručí za stejný odstín dekoru i struktury ve všech částech výroby. Naší doménou je dodržení termínu dodávek, krátký čas samotné realizace objednávky a spolehlivá informace ohledně dostupnosti našich produktů.

Spokojenost

Nejvyšší kvalita nabízených produktů, nepřetržitý technologický rozvoj stejně jako neustálé rozšiřování obchodní nabídky zaručuje spokojenost a bezpečnost jak ve výrobním procesu tak i při užívání nábytku.

Sortiment ABS hran

hrany jsou vyráběné v jumbo rolích o šíři 350 mm, a tak jsme schopni dodat zákazníkovi hranu prakticky v jakémkoli rozměru. Tloušťku hrany lze libovolně regulovat od 0,4 mm do 2 mm.

Standartdní výroba ABS hran

Tloušťka: 0,5 mm, 0,8 mm, 2 mm

Na individuální objednávku je možné vyrobit hranu v jiných rozměrech dle potřeby.

Šíře: 22 mm, 28 mm, 32 mm, 43 mm, 65 mm, 350 mm.

Základní informace o ABS hranách

Materiál: ABS (akrylonitryl butadien styren)

Atest: Hrany obdržely certifikát Státního ústavu hygieny.

Použití: Nábytkové hrany k lamino deskám

Skladování: Při pokojové teplotě – po neomezenou dobu. Doporučuje se skladování v originálním obalu výrobce ve vodorovné poloze, max. 5 krabic. Dlouhé skladování při nevhodné teplotě může mít negativní vliv na fyzikální vlastnosti hrany. Skladovací teplota by neměla překročit 25 °C.

Lepení: Hrany z pracovní strany (spodní) s nanesenou vrstvou adhezního prostředku (primeru) umožňují přilnutí tavných lepidel tj. EVA, PUR.

Množství nanášeného lepidla se řídí doporučeními výrobců olepovačky a lepidla. Před olepováním je třeba ponechat hrany i olepované desky při teplotě 18°C po dobu 24 hodin. Teplota v místě, kde se olepuje by neměla klesnout pod 16°C.

Poznámky k olepování: Vlhkost olepovaných dílců nesmí být vyšší než 7-10%. K dosažení optimální přilnavosti musí být hrany i olepované dílce suché a čisté.

Teplota lepidla užívaného ke spojení hrany s nábytkovou deskou záleží na druhu použitého lepidla i rychlosti posuvu, proto je třeba bezvýhradně dodržovat pokyny a normy stanovené výrobci olepovacích strojů a lepidel.

Čištění: Hrany ABS jsou ekologickým produktem a proto není dovoleno používat Nitro rozpouštědla. Hrany jsou voděodolné – k čištění je možné použít vlhký hadřík s běžně dostupnými čistícími prostředky určenými na nábytek.

Obchodní zastoupení firmy Schilsner v ČR:

Dřevomateriál s.r.o.
Orlická kasárna 738
564 01 Žamberk

Galerie

Výrobce ABS hran využívá nejmodernější vybavení Šířku ABS nábytkových hran lze zvolit 22 mm až 350 mm Tloušťku ABS nábytkových hran lze zvolit 0,5 mm až 2 mm Výrobce ABS hran - Schilsner -  disponuje moderními a velmi přesnými výrobními linkami Výrobní proces technologie ABS podléhá přísné kontrole na každém stupni výroby hrany
Copyright © 1998 - 2021 by ABS hrany Schilsner a Laideker | www.hranyabs.cz - Všechna práva vyhrazena.  |  Developed by HERO Computers s.r.o.

ABS hrany Schilsner a Laideker ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím