Nevíte si rady? Volejte: +420 724 652 498
nebo využijte kontaktní formulář.
Uživatel: Nepřihlášen
uzivatel-odkazPřihlášení Nová registrace
Nákupní košík
je prázdný

Bezpečnost a ochrana osobních údajů na e-shopu HranyABS.cz

Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Společnost Dřevomateriál, s.r.o., provozovatel internetového obchodu HranyABS.cz, prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné, nejsou poskytovány třetí straně a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb.

Shromažďované osobní údaje

Při provádění obchodních transakcí potřebujeme zákazníkovo znát jméno (případně jméno firmy, IČ a kontaktní osobu), adresu (fakturační a případně dodací), telefonní a mailový kontakt. Dále jsou evidovány veškeré obchodní transakce zákazníků v e-shopu HranyABS.cz u nás.

Jak může zákazník existenci osobních údajů ovlivnit?

Zákazník může může tyto údaje editovat či mazat po přihlášení do e-shopu HranyABS.cz . (Nelze z účetních důvodů editovat fakturační údaje.) V případě, že chcete Vaši registraci zcela zrušit a dosud jste v e-shopu HranyABS.cz nenakoupili, stačí odeslat e-mail na info@hranyabs.cz.

Copyright © 1998 - 2021 by ABS hrany Schilsner a Laideker | www.hranyabs.cz - Všechna práva vyhrazena.  |  Developed by HERO Computers s.r.o.

ABS hrany Schilsner a Laideker ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím